کد مطلب: 55   تاریخ مطلب:     

بهره برداري از دهمین خانه کارگر کشور در قشم


دهمین خانه کارگر در زمینی به مساحت 3 هزار متر مربع در سه طبقه و با بیش از 50 میلیارد ریال هزینه در منطقه آزاد قشم به بهره برداری رسید.

به گزارش فرينا، دبیرکل خانه کارگر در حاشیه افتتاح خانه کارگر قشم از حمایت های سازمان منطقه آزاد و زحمات فرامرز مومنی مدیر این پروژه که تلاش زیادی برای آماده سازی و افتتاح خانه کارگر در این منطقه کشیده اند، تقدیر کرد.
علیرضا محجوب گفت: گشايش اين خانه مايه خير و بركت برای كارگران عضو از سراسر ايران خواهد بود.

محجوب افزود: خانه كارگر قشم دهمين مهمانسرای كارگری كشور است که اعضای خانه کارگر می توانند از جای جای ایران با وارد كردن كد عضويت خود در سامانه خانه كارگر برای استفادهاز این مجموعه ثبت نام کنند.

وي افزود: خانه كارگر جمهوری اسلامي ايران يك تشكل مردمی است و در شهرهای چمخاله (لنگرود)، سرعين(اردبيل)، تبريز، مشهد، اصفهان، كرج، يزد، شيراز، بندرعباس و قشم، مهمانسرا دارد.

‌مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم هم در آیین گشایش مجموعه اقامتی – فرهنگی خانه کارگر، گفت: آنچه در منطقه آزاد قشم دنبال می شود ایجاد توسعه متوازن در کل جزیره می باشد.

حمیدرضا مومنی افزود: روزهای آخرهفته بهترین روزهای کاری من در جزیره قشم است و همین امروز ۳ واحد تولیدی با امکان اشتغال بیش از ۳۰۰ نفر در این منطقه به بهره برداری رسید.

مومني گفت: تمام فعالیت های اقتصادی و صنعتی کشور با دستان پرتوان و زحمتکش کارگران به مرحله افتتاح و بهره برداری می رسد و خدمت بی منت به این قشربسیار مهم و حائز اهمیت است.

وي ادامه داد: جزیره قشم به عنوان یک منطقه ویژه گردشگری در طول سال میزبان بیش از پنج میلیون مسافر و گردشگر از نقاط مختلف ایران و جهان است و راه اندازی خانه کارگر نیز فرصت مناسبی است تا این قشر عزیز به ویژه در ایام تعطیلات پایان سال و نوروز 96 در سفر به جزیره عجایب هفت گانه خلیج فارس، از ظرفیت های دیدنی این منطقه بهره ببرند.

مديرعامل سازمان منطقه آزاد قشم میزبانی از مسافران طبقه ضعیف و جامعه کارگری و کارمندی در جزیره قشم را افتخاری برای خود و مجموعه کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم دانست و گفت: بیش از ۹۰ درصد مسافران جزیره قشم با اتومبیل شخصی و عمومی وارد این جزیره می شوند اما این آمار در سایر جزایر معکوس است.

مومني با اعلام اینکه به دستور رئیس محترم جمهوری 9 کمپ پارک با امکانات مورد نیاز در نقاط مختلف جزیره قشم ایجاد شده است، افزود: مسافران جزیره قشم در سفر نوروز 96 خود با قشمی متفاوت با گذشته مواجه خواهند شد.

بنا به این گزارش، مجموعه فرهنگی – اقامتی خانه کارگر در قشم با حضور علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر، حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مسئولان با هدف ارائه خدمات به کارگران عضو خانه کارگر افتتاح و به بهره برداری رسید.

این مجموعه فرهنگی – اقامتی با چهار هزار و 13 متر زیربنا دارا ی 67 واحد اقامتی 30 تا 55 متری و یک سالن قابل بهره برداری در حوزه فرهنگی است.مقالات
كودك بيش فعال را چگونه مهار كنيم؟
-----------------------------------------------
نخاله هادرفضایی سیاسی
-----------------------------------------------
آن هشت سال و این هشت ماه (1)
-----------------------------------------------
داریم همین جور زندگی می‌کنیم. دارند همین جور می‌میرند.
-----------------------------------------------
پایانی بر پایان خوشبینی ها
-----------------------------------------------
نمایندگان، مردم ، مسئولین و قانون
-----------------------------------------------
شهروند کیسـت؟ شهروندی چگونه رفتـاری است؟
-----------------------------------------------