کد مطلب: 5443   تاریخ مطلب: 1395/10/12    

مهدوی چشمه گچی : تندروها اوضاع سیاسی استان را به حدانفجار رسانده اند/ جوانان را به جان هم انداخته اند

مهدوی چشمه گچی : تندروها اوضاع سیاسی استان را به حدانفجار رسانده اند/ جوانان را به جان هم انداخته اند دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه افزود: از وقتی که درزمان استانداری آقای رازانی مدیریت استان در اختیار لایه تندروی جریان اصلاحات افتاده یک روز هم اوضاع سیاسی استان آرامش نداشته و دائما شاهد چالش و حاشیه های فراوان هستیم بطوری که می توان گفت اوضاع سیاسی استان به حد انفجار رسیده است .

حسنعلی مهدوی چشمه گچی افزود: یک روز موضوع برگزاری شب شعر دانشگاه رازی اسباب چالش می شود، روز دیگر نامه لغو ماموریت مدیرکل ارشاد اسلامی بهانه می گردد، روز دیگر استعفای مشاور جوان استانداری و چند روز پیش هم برکناری شبانه مدیرکل دفتر روستایی استان همه وهمه چالش زا شده اند.
وی تصریح کرد: مقصر اول این موضوع شخص استاندار محترم است ، استانداران باید نقش پدر همه گروههای سیاسی استان را اعم از اصولگرا و اصلاح طلب ایفاء کنند اما استاندار کرمانشاه در همه مسائل پیش آمده خودش یک طرف دعوا می شود و همین اسباب نزاع در استان می گردد.
وی یادآورشد: استاندار ابدا تعامل بلد نیست ، زبان گفتگو و مفاهمه را نمی داند، حتی مبادی آداب یک گفتگوی عادی را هم رعایت نمی کند که نمونه آن برخورد با دختر معلولی در شهرستان گیلانغرب بود که از وی درخواستی داشت و آن دختر را به گریه انداخت و فیلم آن موجود است که از دست رفتار استاندار به آقای تجری نماینده شکایت برد.
دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه تاکید کرد: ادبیات وی که طی این یکسال دیده ام ادبیات درستی نیست ، راحت طعنه و زخم زبان به منتقدین می زند که بکارگیری عباراتی مثل لالمانی گرفتن و طفلان نی سوار و.....تنها نمونه هایی از این ادبیات سخیف است که ایشان از آن استفاده می کند.
وی اضافه کرد: معاون سیاسی وی که فردی بسیار اخلاقی و سالم و دارای سابقه روشن است برای کار سیاسی ساخته نشده است . وی می خواهد با حرف درمانی و نصیحت کردن اوضاع سیاسی استان را را سامان بخشد که طی این مدت نشان داده قادر به ساماندهی اوضاع سیاسی استان نیست.تازه مدیریت انتخابات حساس ریاست جمهوری و شوراها را چنین شخصی می خواهد اداره کند که باید گفت: وااسفا.
وی اظهار داشت : جریان تندروی اصلاحات که امروز تمام عزل و نصب های استان در اختیار آنان است این روزها و شبها در کانالهای تلگرامی جوانان خوش قلب اصلاح طلب را بجان هم انداخته اند . شبی ده طومار له یا علیه افراد تهیه و امضاء می شود !
مهدوی چشمه گچی تصریح کرد: این طیف دارد از جوانان خوش باور و ساده دل اصلاح طلب استفاده ابزاری می کنند و آنها را جان هم می اندازند تا براحتی بتوانند به منافع نامشروع خودشان برسند
وی یادآور شد: آقای حاج جعفر همتی که فردی ایثارگر و متدین است باید در اعتراض به این وضعیت استعفاء دهد و مشکلات موجود را بطور شفاف با مردم در میان بگذارد .
وی در پایان خاطرنشان ساخت: برای شخص استاندار نه اصلاحات مهم است ، نه آبروی دولت مهم است و نه منافع استان مهم است ، ایشان فقط و فقط به قدرت و حفظ آن از هر راهی و طریقی فکر می کندنظرات خوانندگان
ي در تاریخ 12 /10 / 1395 در ساعت 7 : 8 متن زیر را ارسال کرده است
به اوضاع اسف بار حوزه سياسي استان با يد وضع فلاكت بار حوزه اقتصادي را نيز اضافه كرد. كه متاسفانه استان فاقد هر گونه برنامه حتي كوتاه مدتي نيز در اين بخش ميباشد.در واقع اين بخش خود زمينه بروز مشكلات را در حوزه هاي ديگر بوجود مي آورد.وجود مشكل در اين بخش نتيجه پذيرش معاون اقتصادي ضعيف - ناكارامد و سفارشي است.يكي از اين اقاي استاندار بپرسه برادر عزيز گزارش عملكردت رو در حوزه اقتصادي ارائه بده. واي بر بچه هاي عزيز اين استان كه در طلوع و شروع زندگي مشترك و زندگي كاريشان بايد به جمع بيكاران بپيوندن و پدران و مادران آنها زجري در حد داغ جوان از دست رفته. همه اينها فداي حضور مديران ضعيف و ناكارامد حوزه اقتصادي استان به هر بهايي.مهدوی چشمه گچی,احزاب,حزب,
   تاریخ ارسال مطلب:1395/10/12   کد مطلب: 5443


نظرات کاربران
 نام نویسنده   
 متن ارسالی   
       
مقالات
كودك بيش فعال را چگونه مهار كنيم؟
-----------------------------------------------
نخاله هادرفضایی سیاسی
-----------------------------------------------
آن هشت سال و این هشت ماه (1)
-----------------------------------------------
داریم همین جور زندگی می‌کنیم. دارند همین جور می‌میرند.
-----------------------------------------------
پایانی بر پایان خوشبینی ها
-----------------------------------------------
نمایندگان، مردم ، مسئولین و قانون
-----------------------------------------------
شهروند کیسـت؟ شهروندی چگونه رفتـاری است؟
-----------------------------------------------