کد مطلب: 5503   تاریخ مطلب: 1395/10/20    

امام جمعه ،استاندار و مسئولین استان کرمانشاه درگذشت آیت الله رفسنجانی را تسلیت گفتند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، نمایندگان مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، استاندار کرمانشاه و مجمع نمایندگان استان با صدور پیام های جداگانه ای درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.

به نقل از ایسنا، متن پیام آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بدین شرح است:

خبر رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی مجاهد نستوه و یار دیرین امام(ره) موجب تالم و تاثر گردید. آن مرحوم در دوران رژیم ستمشاهی رنج و محنت زیادی را متحمل شد و پس از پیروزی انقلاب نیز با قبول مسئولیت های مهم کوشا بود.

اینجانب رحلت ایشان را به مقام معظم رهبری، بازماندگان و مردم شریف ایران اسلامی تسلیت گفته و از خداوند متعال رحمت و غفران واسعه الهی را برای ایشان مسالت می نمایم.

آیت الله محمود محمدی عراقی و آیت الله امان الله نریمانی نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری نیز با صدور پیامی درگذشت آیت الله رفسنجانی را تسلیت گفتند.

در بخشی از این پیام آمده است: ایشان قبل از پیروزی انقلاب در عرصه مبارزه با طاغوت از هیچ کوششی دریغ ننمود و پس از پیروزی انقلاب نیز همراه امام(ره) و مقام معظم رهبری، در تحکیم و تثبیت انقلاب نقش ارزنده ای ایفا کرد.

در بخشی از متن پیام تسلیت ماموستا ملا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه نیز آمده است: هیچ ایرانی قدرشناس و انسان منصفی نمی تواند برآنچه آیت الله هاشمی در سالهای عمر پربارشان برای این انقلاب، مردم و کشور به انجام رسانده چشم بپوشد و سختی ها و رنج هایی را که بر آن مرد بزرگ رفته نبیند.

اینجانب از سوی خود و مردم اهل سنت کرمانشاه ارتحال جانسوز آن روحانی متخلق به اخلاق اسلام ناب و اندیشه ورز عمل گرا و دلسوز و توانا را به محضر مقام معظم رهبری، بيت مكرم ايشان و مردم شریف ایران اسلامی تسلیت می گویم.

متن پیام اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز به این شرح است: با قلبی محزون و چشمانی اشکبار ارتحال فقیه عالیقدر و مجاهد نستوه، یار دیرین انقلاب و امام(ره) و همراه همیشگی مقام معظم رهبری، آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به محضر مبارک امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران و بیت شریف ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند سبحان برای آن فقید سعید علو مقام و قرار گرفتن در ردیف اولیای بزرگ خداوند را مسالت دارم.

همچنین مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با صدور پیامی درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند.

در بخشی از این پیام آمده است: آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین انقلاب و مقام معظم رهبری عمر خود را در راه تحقق آرمانهای اسلام و انقلاب سپری کرد و در راه مبارزه با استکبار جهانی از هیچ کوششی دریغ ننمود.هاشمی رفسنجانی,مجمع,دولت,ملت,خبرگان,فوت,تسلیت,خبرداد,
   تاریخ ارسال مطلب:1395/10/20   کد مطلب: 5503


نظرات کاربران
 نام نویسنده   
 متن ارسالی   
       
مقالات
كودك بيش فعال را چگونه مهار كنيم؟
-----------------------------------------------
نخاله هادرفضایی سیاسی
-----------------------------------------------
آن هشت سال و این هشت ماه (1)
-----------------------------------------------
داریم همین جور زندگی می‌کنیم. دارند همین جور می‌میرند.
-----------------------------------------------
پایانی بر پایان خوشبینی ها
-----------------------------------------------
نمایندگان، مردم ، مسئولین و قانون
-----------------------------------------------
شهروند کیسـت؟ شهروندی چگونه رفتـاری است؟
-----------------------------------------------

     
       
http://www.keystar.at/ roozbehstudio.com https://www.fiverr.com/khazeni https://www.fiverr.com/khazeni/do-a-logo-design www.hedayatco.ir https://www.facebook.com/restaurant.adsWebdesign Wien, Webdesign, Web design, Kostenlose Webdesign, SEO,Hosting,Domain , طراحی سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت رایگان , قاب گوشی , قاب موبایل
Gelbe Seiten in Wien, Austria | Gelben Seiten Telefonnummer suchen in Deustchland | شرکت طراحی سایت آکان | www.mobilecover.co | Yellow Pages in United States | akan.at | فروشگاه قاب گوشی | خرید قاب موبایل | طراحی وب سایت آکان |هاست و دامنه آکان | طراحی سایت رایگان آنلاین Akantor e.U.
Webdesign Wien, Webdesign, Web design, Kostenlose Webdesign, SEO,Hosting,Domain , طراحی سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت رایگان